Telekomunikační systémy a datové sítě

Každému zájemci jsme schopni nabídnout nejvýhodnější řešení komunikace a počínaje návrhem, tak i praktickou realizaci a dodávku telefonní ústředny včetně strukturované kabeláže s případnou certifikací. Naše řešení vždy respektuje požadavky zákazníků a klade důraz na kvalitu a nízké provozní náklady.

Nabízíme kompletní dodávku, servis a údržbu telekomunikačních systémů. Provádíme servis a běžnou údržbu u zákazníka, tak i dálkovou správu systému přes modem nebo síť internetu. Dálková správa systému umožňuje okamžitou kontrolu a účinný zásah technika bez ohledu na vzdálenost a významně tak šetří náklady.

V případě potřeby zajistíme téměř okamžitý servis na místě instalace. Garantujeme krátké časy příjezdu technika a časy pro odstranění závady a u telekomunikačních.

Naši technici mají mnohaleté praktické zkušenosti a neustále absolvují odborná školení a semináře v oblasti komunikačních technologií.

Naše komunikační řešení stavíme na kvalitních a neustále se vyvíjejících systémech:

Komunikační systémy ALCATEL instalují naši technici již od roku 1994. Od roku 2008 jsme držiteli certifikátu

Tento status partnera garantuje všem zákazníkům vysokou kvalitu navrhnutého řešení a zároveň vysokou odbornost našich techniků.

Alcatel OmniPCX Office je kompaktní zařízení pro e-komunikaci, které zahrnuje hlasové ale i datové a internetové funkce. Prokázané zkušenosti společnosti Alcatel v oblasti telefonních služeb zaručují, že ať už budete potřebovat digitální, analogové, DECT, nebo VoIP řešení, počítačovou telefonii nebo automatické hlasové služby, vždy dostanete nejmodernější řešení s modulární architekturou, které se v každém okamžiku přizpůsobí Vašim požadavkům.

Systém Maximální kapacity
Rack1/Rack2/Rack3 3 sloty/6 slotů/9 slotů
Jakákoliv kombinace, max.3 racky max.27 slotů
Maximální počet uživatelů 236
Digitální telefony 236
Analogové telefony 196
IP Telefony Alcatel 200
DECT Telefony 120
SIP/H323 klienti 150
Maximální počet trunků (st.linek) 120
ISDN 30 9 (max. 120 hlas. kanálů)
ISDN 2 12 (max. 120 hlas. kanálů)
Analogové linky 72
IP trunky 96

Naše společnost instaluje kompletní portfolio výrobků české společnosti, která je jedničkou ve výrobě a vývozu telekomunikačních technologií v ČR.

Naši technici instalují výrobky společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. již od roku 1994 a od roku 2007 je společnost EMOS spol. s r.o. CERTIFIKOVANÝM OBCHODNÍM A SERVISNÍM PARTNEREM SPOLEČNOSTI 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Pobočkové ústředny

GSM brány

UMTS produkty

Dveřní komunikátory

SIM management

Produkty