O nás

Vážení zákazníci,

vítám Vás na webových stránkách společnosti EMOS spol. s r.o. technické sekce, která je samostatnou divizí společnosti EMOS spol. s r.o.

Firma EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově byla založena v roce 1991. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem. V současné době je jednou z největších obchodních firem v oboru elektro na území České republiky. Je 100% vlastněna českým kapitálem. Zaměstnává přes 200 zaměstnanců.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001. Svého významného postavení na českém trhu společnost dosáhla rozsáhlými podnikatelskými aktivitami.
Vedle rozsáhlých obchodních aktivit se od začátku působení firmy profilovala technická sekce, kde hlavním předmětem činností jsou komplexní dodávky a servis v oblasti slaboproudých a silnoproudých systémů. Naše společnost působí na trhu telekomunikačních, zabezpečovacích a televizních systémů již od roku 1991. Za tuto dobu se nám podařilo získat řadu stálých spokojených zákazníků a obchodních partnerů. Jejích důvěra se projevuje dlouholetým partnerstvím při odebírání našich služeb. Nabízíme komplexní a bohaté zkušenosti v oblasti realizace rozsáhlých a náročných projektů kde je naší prioritou vysoká kvalita nabízených dodávek a služeb včetně zavádění nejnovějších standardů a nových technologií a to vše při zachování ekonomické rentability dodávek.

Technickou sekci tvoří profesionální tým techniků, u kterých klademe velký důraz na jejich vysokou odbornou úroveň, připravený řešit Vaše veškeré požadavky a potřeby. Na každý zdánlivě obtížný požadavek svých zákazníků nahlížíme jako na svou novou výzvu, jak nabídnout a poskytnout vhodné komplexní řešení. Tým kvalifikovaných pracovníků a moderní technické vybavení nám umožňují poskytovat vysoce kvalitní a flexibilní služby. Jsme vybaveni profesionální měřící a diagnostickou technikou pro jednotlivé dodávané a servisované systémy.

Samozřejmostí je poskytování 24 hodinové technické podpory a servisní služby pro naše smluvní zákazníky.

Jsem přesvědčen, že Vám naše společnost Vám může nabídnou efektivní řešení v širokém spektru oblastí slaboproudých a silnoproudých dodávek služeb.

Těším se na spolupráci s Vámi,

Miroslav Lupač,

ředitel technické sekce,

EMOS spol. s r.o.